דקנים וראשי מחלקות - תשפ"ג

 

 


הפקולטה למדעי היהדות

פרופ' שמואל רפאל-ויונטה - דקן

המחלקה לתנ"ך ע"ש זלמן שמיר פרופ' יונתן גרוסמן
המחלקה לתלמוד ותושב"ע ע"ש נפתל-יפה פרופ' פנחס רוט
המחלקה לתולדות ישראל ויהדות זמננו פרופ' עמנואל פרידהיים
המחלקה ללשון עברית ולשונות שמיות פרופ' רבקה שמש-ריסקין
המחלקה לספרות עם ישראל ע"ש יוסף ונחום ברמן ד"ר ורד טוהר
המחלקה ללימודי א"י וארכיאולוגיה ע"ש מרטין (זוס) פרופ' קובי כהן-הטב
המחלקה לפילוסופיה יהודית פרופ' חנוך בן-פזי
המחלקה לאומנות יהודית פרופ' מרים ריינר
החוג הרב-תחומי במדעי היהדות פרופ' ארנון עצמון
ביה"ס ללימודי יסוד ביהדות פרופ' איל רגב
המחלקה ללימודי המזרח התיכון פרופ' זאב מגן

 

הפקולטה למדעי הרוח

פרופ' דניאלה דוויק - דקנית

המחלקה להיסטוריה כללית פרופ' דורון אברהם
המחלקה לפילוסופיה פרופ' פיני איפרגן
המחלקה לספרות משווה ד"ר יעקב מאשיטי
המחלקה למדעי המידע פרופ' ג'ני ברונשטיין
המחלקה לערבית ד"ר דורית גוטספלד
המחלקה לבלשנות וספרות אנגלית פרופ' אבן פלנברג
היחידה לאנגלית כשפה זרה ד"ר ז'אנה בורשטיין - מרכזת
המחלקה לתרבות צרפת פרופ' גליה ינושבסקי
המחלקה ללימודים קלאסיים - יוון ורומא פרופ' ליסה מוריס
המחלקה למוזיקה ד"ר יואל גרינברג
המחלקה לתרגום וחקר התרגום פרופ' הילה קרס
החוג הרב-תחומי במדעי הרוח ד"ר דניאלה גורביץ

 

הפקולטה למדעי החברה

פרופ' גיל אפשטיין - דקן

המחלקה לפסיכולוגיה פרופ' אילנית חסון-אוחיון פרופ' מיכל לבידור - סגנית
ביה"ס לעבודה סוציאלית ע"ש לואיס וגבי וייספלד פרופ' שרה פרידמן ד"ר ענת בן-פורת - סגנית
המחלקה למדעי המדינה פרופ' ג'ונתן ריינהולד ד"ר אלישבע רוסמן-סטולמן - סגנית
החוג המשולב במדעי החברה פרופ' עמית שרירא ד"ר שגית שילה-לוין - סגנית
המחלקה לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה פרופ' גלית אילון ד"ר מיכל פגיס - סגנית
המחלקה לקרימינולוגיה פרופ' גלית נהרי  
המחלקה לכלכלה פרופ' רות בן-ישר ד"ר שרית גולדנר - סגנית
ביה"ס למינהל עסקים פרופ' רועי גלברד פרופ' גיא קפלנסקי - סגן
המחלקה לגיאוגרפיה וסביבה ד"ר אורית רותם  
המחלקה לניהול פרופ' קונסטנטין קוגן ד"ר יובל הדס
ביה"ס לתקשורת פרופ' חיים נוי  

 

הפקולטה לחינוך

פרופ' זהבית גרוס - דקנית

סגנית דקן לקידום תכניות לימודים ופיתוח פרופ' סיגל עדן
סגנית דקן לקידום המחקר והבינלאומיות פרופ' רחל שיף
סגנית דקן לקידום ההוראה ד"ר מאיה כהן מלייב
ראשת החוג להכשרת מורים ותעודת הוראה ד"ר שירה אילוז

 

הפקולטה למדעים מדויקים

פרופ' עוזי וישנה - דקן

המחלקה למתמטיקה פרופ' יורם לוזון פרופ' גיל אריאל - סגן
המחלקה למדעי המחשב פרופ' שמואל (טומי) קליין  
המחלקה לכימיה פרופ' דוד זיתון פרופ' ירדן טשיל - סגן
המחלקה לפיזיקה פרופ' אביעד פרידמן ד"ר יוסף בן-ציון - סגן

 

הפקולטה להנדסה

פרופ' זאב זלבסקי - דקן

סגנית דקן פרופ' רחלה פופובצר
סגן דקן שני פרופ' שרון גנות

 

הפקולטה למדעי החיים ע"ש מינה ואבררד גודמן

פרופ' ירון שב-טל - דקן

סגן דקן לפיתוח ומשאבי מחקר פרופ' אהוד בנין
סגן דקן לתארים מתקדמים פרופ' גלית שוחט-אופיר
סגן דקן להוראה פרופ' סיריל כהן
ביה"ס לאופטומטרייה ומדעי הראייה פרופ' אורי פולת - ראש ביה"ס

 

הפקולטה למשפטים

פרופ' מיכל אלברשטיין - דקנית

סגן דקן ד"ר יעקב חבה
סגן דקן לענייני מחקר פרופ' יובל פלדמן

 

הפקולטה לרפואה

פרופ' קרל סקורצקי - דקן

משנה לדקן לחינוך רפואי פרופ' אריק שינוול
משנה לדקן לקידום אקדמי פרופ' ז'אן סוסטיאל
משנה לדקן ללימודי המשך והתמחויות פרופ' עופר אמיר
משנה לדקן למחקר פרופ' חיים פוטרמן
סגן דקן ללימודים הקדם-קליניים פרופ' דניאל גליקמן
סגן דקן ללימודים הקליניים פרופ' ג'וני יונס
סגנית דקן למחקר רפואי פרופ' ציפורה פליק-זכאי
סגנית דקן להוראה בקהילה ד"ר לילך מלצקי

 

היחידה ללימודים בין-תחומיים

פרופ' גיל דיזנדרוק - ראש היחידה

התכנית ללימודי פרשנות ותרבות פרופ' חזקי שוהם - ראש התכנית
התכנית ללימודי מגדר ד"ר רונית עיר-שי - ראש התכנית
המרכז לחקר המוח פרופ' אלון קורנגרין - ראש המרכז
התכנית למדעי המוח לתואר ראשון פרופ' ארי זיבוטופסקי - ראש התכנית
התכנית לניהול ויישוב סכסוכים ומו"מ ד"ר אמירה שיף - ראש התכנית
התכנית למדע, טכנולוגיה וחברה פרופ' נח עפרון - ראש התכנית

 

המערך לתכניות ייעודיות

פרופ' נסים ליאון - ראש המערך

 

ביה"ס ללימודים מתקדמים

פרופ' רונית שריד - דקנית

סגנית דקנית פרופ' זהר לבנת

 

דקנאט הסטודנטים

פרופ' נירה משעל - דקנית

 

שרותי הייעוץ לסטודנטים

ד"ר אבינועם דאר - מנהל השרות

 

לשכת המשנה לנשיא

פרופ' משה לוינשטיין - משנה לנשיא

ביה"ס הבין-לאומי פרופ' רחל דקל - ראש אקדמי