חברי המועצה האקדמית העליונה - תשפ"ג

 

חברים בתוקף תפקידם

חברים

נציגי דרגות ומשקיפים

 

 

חברים בתוקף תפקידם

פרופ' אמנון אלבק רקטור - יו"ר הסנט
פרופ' אריה צבן נשיא
פרופ' אריה רייך סגן הרקטור
פרופ' שולמית מיכאלי סגנית הנשיא למחקר
פרופ' שמואל רפאל-ויונטה דקן הפקולטה למדעי היהדות - המחלקה לספרות עם ישראל
פרופ' דניאלה דוויק דקנית הפקולטה למדעי הרוח - המחלקה ללימודים קלאסיים
פרופ' גיל אפשטיין דקן הפקולטה למדעי החברה - המחלקה לכלכלה
פרופ' זהבית גרוס דקנית הפקולטה לחינוך
פרופ' עוזי וישנה דקן הפקולטה למדעים מדויקים - המחלקה למתמטיקה
פרופ' זאב זלבסקי דקן הפקולטה להנדסה
פרופ' ירון שב-טל דקן הפקולטה למדעי החיים
פרופ' מיכל אלברשטיין דקנית הפקולטה למשפטים
פרופ' קרל סקורצקי דקן הפקולטה לרפואה
פרופ' גיל דיזנדרוק ראש היחידה ללימודים בין-תחומיים

 

חברים

הפקולטה למדעי היהדות

פרופ' מיכאל אביעוז המחלקה לתנ"ך
פרופ' דניאל אברמס המחלקה לפילוסופיה יהודית
פרופ' אסתר אשל המחלקה לתנ"ך
פרופ' ג'ודי באומל-שוורץ המחלקה לתולדות ישראל ויהדות זמננו
פרופ' חנוך בן פזי המחלקה לפילוסופיה יהודית
פרופ' יונתן גרוסמן המחלקה לתנ"ך
פרופ' דוד הנשקה המחלקה לתלמוד
פרופ' יהודית הנשקה המחלקה ללשון עברית ולשונות שמיות
פרופ' ירון הראל המחלקה לתולדות ישראל ויהדות זמננו
פרופ' תמר וולף מונזון המחלקה לספרות עם ישראל
פרופ' אהוד ויס המחלקה ללימודי ארץ-ישראל וארכיאולוגיה
פרופ' בועז זיסו המחלקה ללימודי ארץ-ישראל וארכיאולוגיה
פרופ' אליעזר טאובר המחלקה ללימודי המזרח התיכון
פרופ' יהונתן יעקבס המחלקה לתנ"ך
פרופ' רומן כצמן המחלקה לספרות עם ישראל
פרופ' זהר לבנת המחלקה ללשון עברית ולשונות שמיות
פרופ' אריק לווי המחלקה לתנ"ך
פרופ' אהרון מאיר המחלקה ללימודי ארץ-ישראל וארכיאולוגיה
פרופ' לייב מושקוביץ' המחלקה לתלמוד
פרופ' דוד מלכיאל המחלקה לתולדות ישראל ויהדות זמננו
פרופ' צבי מרק המחלקה לספרות עם ישראל
פרופ' מרדכי סבתו המחלקה לתלמוד ולתושב"ע
פרופ' יוסף עופר המחלקה לתנ"ך
פרופ' זהר עמר המחלקה ללימודי ארץ-ישראל וארכיאולוגיה
פרופ' אלי עסיס המחלקה לתנ"ך
פרופ' שמואל פיינר המחלקה לתולדות ישראל ויהדות זמננו
פרופ' אדם פרזיגר המחלקה לתולדות ישראל ויהדות זמננו
פרופ' עמנואל פרידהיים המחלקה לתולדות ישראל ויהדות זמננו
פרופ' דב בער קוטלרמן המחלקה לספרות עם ישראל
פרופ' קימי קפלן המחלקה לתולדות ישראל ויהדות זמננו
פרופ' אייל רגב המחלקה ללימודי ארץ-ישראל וארכיאולוגיה
פרופ' מיכאל ריז'יק המחלקה ללשון עברית ולשונות שמיות
פרופ' דב שוורץ המחלקה לפילוסופיה יהודית
פרופ' דן שפירא המחלקה ללימודי המזרח התיכון
פרופ' עדיאל שרמר המחלקה לתולדות ישראל ויהדות זמננו

 

הפקולטה למדעי הרוח

פרופ' איתן אגמון המחלקה למוזיקה
פרופ' סילביה אדלר המחלקה לתרבות צרפת
פרופ' נעה אהרוני המחלקה ללימודי מידע
פרופ' אהוד בודנר המחלקה למוזיקה (50%)
פרופ' נעם זהר המחלקה לפילוסופיה
פרופ' גליה ינושבסקי המחלקה לתרבות צרפת
פרופ' רינה לפידוס המחלקה לספרות משווה
פרופ' גרי דוד מול המחלקה לתרבות צרפת
פרופ' אלינור סאיג-חדאד המחלקה לבלשנות וספרות אנגלית
פרופ' שרון ערמון-לוטם המחלקה לבלשנות וספרות אנגלית
פרופ' אברהם פאוסט המחלקה להיסטוריה כללית
פרופ' ויליאם קולברנר המחלקה לבלשנות וספרות אנגלית
פרופ' אליעזר שלוסברג המחלקה לערבית

 

הפקולטה למדעי החברה

פרופ' ליאת איילון ביה"ס לעבודה סוציאלית
פרופ' נחמי באום ביה"ס לעבודה סוציאלית
פרופ' אהוד בודנר החוג המשולב למדעי החברה (50%)
פרופ' אורלי בנימין המחלקה לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה
פרופ' אליס ברזיס המחלקה לכלכלה
פרופ' רוני גבע המחלקה לפסיכולוגיה
פרופ' עופר גולן המחלקה לפסיכולוגיה
פרופ' אבי גולדשטיין המחלקה לפסיכולוגיה
פרופ' רמי גינת המחלקה למדעי המדינה
פרופ' איוה גלבוע-שכטמן המחלקה לפסיכולוגיה
פרופ' רועי גלברד ביה"ס למינהל עסקים
פרופ' יוסף גליקסון המחלקה לקרימינולוגיה
פרופ' רחל דקל-וקראט ביה"ס לעבודה סוציאלית
פרופ' סופי וולש המחלקה לקרימינולוגיה
פרופ' אברהם וייס המחלקה לכלכלה
פרופ' ישי וינשטיין המחלקה לגיאוגרפיה וסביבה
פרופ' אהרון ולר המחלקה לפסיכולוגיה
פרופ' אילנית חסון-אוחיון המחלקה לפסיכולוגיה
פרופ' אורית טאובמן בן-ארי ביה"ס לעבודה סוציאלית
פרופ' מיכל לבידור המחלקה לפסיכולוגיה
פרופ' דניאל לוי המחלקה לכלכלה
פרופ' עופר ליברמן המחלקה לכלכלה
פרופ' גלית נהרי המחלקה לקרימינולוגיה
פרופ' יונתן פאקס המחלקה למדעי המדינה
פרופ' טוביה פרי המחלקה לפסיכולוגיה
פרופ' קונסטנטין קוגן המחלקה לניהול
פרופ' רונית קרק המחלקה לפסיכולוגיה
פרופ' יונתן רבינוביץ' ביה"ס לעבודה סוציאלית
פרופ' טובה רוזנבלום המחלקה לניהול
פרופ' נתי רונאל המחלקה לקרימינולוגיה
פרופ' לריסה רמניק המחלקה לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה
פרופ' אורי רסובסקי המחלקה לפסיכולוגיה
פרופ' אשכול רפאלי המחלקה לפסיכולוגיה
פרופ' דיויד שוורץ ביה"ס למינהל עסקים
פרופ' עמית שרירא החוג המשולב למדעי החברה
פרופ' אורנה ששון-לוי המחלקה לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה (75%)
פרופ' רבקה תובל משיח המחלקה לפסיכולוגיה

 

הפקולטה לחינוך

פרופ' נירית באומינגר
פרופ' נירה משעל
פרופ' אסתר עדי-יפה
פרופ' עפרה קורת
פרופ' רחל שיף
פרופ' חן שכטר
פרופ' אורלי שפירא-לשצ'ינסקי

 

הפקולטה למדעים מדויקים

פרופ' יהונתן אומן המחלקה למדעי המחשב
פרופ' עמיהוד אמיר המחלקה למדעי המחשב
פרופ' אלי ברקאי המחלקה לפיזיקה
פרופ' ריצ'רד ברקוביץ המחלקה לפיזיקה
פרופ' עידו דגן המחלקה למדעי המחשב
פרופ' דוד זיתון המחלקה לכימיה
פרופ' חיים טייטלבאום המחלקה לפיזיקה
פרופ' ראובן כהן המחלקה למתמטיקה
פרופ' מיכאל כץ המחלקה למתמטיקה
פרופ' ניר לב המחלקה למתמטיקה
פרופ' יורם לוזון המחלקה למתמטיקה
פרופ' משה לוינשטיין המחלקה למדעי המחשב
פרופ' אנדרי לרנר המחלקה למתמטיקה
פרופ' דן מאיור המחלקה לכימיה
פרופ' מיכאל מגרל (שוילי) המחלקה למתמטיקה
פרופ' יצחק מסתאי המחלקה לכימיה
פרופ' בוריס סולומיאק המחלקה למתמטיקה
פרופ' חנוך סנדרוביץ' המחלקה לכימיה
פרופ' דוד סרנה המחלקה למדעי המחשב
פרופ' רון עדין המחלקה למתמטיקה
פרופ' אלי פורת המחלקה למדעי המחשב
פרופ' בלהה פישר המחלקה לכימיה
פרופ' דורון פלד המחלקה למדעי המחשב
פרופ' יבגני פלוטקין המחלקה למתמטיקה
פרופ' אביעד פרידמן המחלקה לפיזיקה
פרופ' בועז צבאן המחלקה למתמטיקה
פרופ' בוריס קוניאבסקי המחלקה למתמטיקה
פרופ' ליאור קליין המחלקה לפיזיקה
פרופ' שמואל קליין המחלקה למדעי המחשב
פרופ' בינה קליסקי המחלקה לפיזיקה
פרופ' נתן קלר המחלקה למתמטיקה
פרופ' גל קמינקא המחלקה למדעי המחשב
פרופ' עדו קנטר המחלקה לפיזיקה
פרופ' דוד קסלר המחלקה לפיזיקה
פרופ' שרית קראוס המחלקה למדעי המחשב
פרופ' ליעם רודיטי המחלקה למדעי המחשב
פרופ' שרון רוטשטיין המחלקה לכימיה
פרופ' יובל רויכמן המחלקה למתמטיקה
פרופ' אנדריי רזניקוב המחלקה למתמטיקה
פרופ' אסף רינות המחלקה למתמטיקה
פרופ' ג'רמי שיף המחלקה למתמטיקה
פרופ' אפרת שמשוני המחלקה לפיזיקה
פרופ' נדב שנרב המחלקה לפיזיקה

 

הפקולטה להנדסה

פרופ' יעקב גולדברגר
פרופ' שרון גנות
פרופ' כרמית חזאי
פרופ' גור יערי
פרופ' אמיר לשם
פרופ' רחלה פופובצר
פרופ' דרור פיקסלר
פרופ' אלכס פיש
פרופ' אבינועם צדוק
פרופ' יוסף שור
פרופ' אורית שפי

 

הפקולטה למדעי החיים

פרופ' רון אונגר
פרופ' ירדן אופטובסקי
פרופ' ליאור אפלבום
פרופ' אהוד בנין
פרופ' מירה ברדה-סעד
פרופ' חיה ברודי
פרופ' דורון גינזברג
פרופ' גל ידיד
פרופ' חיים כהן
פרופ' סיריל כהן
פרופ' ארז לבנון
פרופ' אורן לוי
פרופ' סול עפרוני
פרופ' רפאל פרל-טרבס
פרופ' אלון קורנגרין
פרופ' רקפת שוורץ
פרופ' רונית שריד

 

הפקולטה למשפטים

פרופ' אברהם בל
פרופ' אריאל בנדור
פרופ' צילה דגן
פרופ' רות הלפרין קדרי
פרופ' יאיר לורברבוים
פרופ' שחר ליפשיץ
פרופ' גדעון ספיר
פרופ' יובל פלדמן
פרופ' אורן פרז
פרופ' עמיחי רדזינר

 

הפקולטה לרפואה

פרופ' ג'וני יונס
פרופ' ז'אן סוסטיאל
פרופ' חיים פוטרמן
פרופ' צפורה פליק זכאי
פרופ' עמרי קורן
פרופ' אריה שינוול

 

היחידה ללימודים בין-תחומיים

פרופ' משה בר המרכז לחקר המוח
פרופ' יזהר בר-גד המרכז לחקר המוח
פרופ' אורן הרמן התכנית למדע, טכנולוגיה וחברה
פרופ' רוני מירון-הכט התכנית לפרשנות ותרבות
פרופ' אורנה ששון-לוי התכנית ללימודי מגדר (25%)

 

משתתפים בעלי זכות הצבעה

פרופ' נירה משעל דקנית הסטודנטים
פרופ' רות בן ישר נציגת הפרופסורים חברים
פרופ' מלאכי נוקד נציג הפרופסורים חברים
ד"ר יהודה בלנגה נציגת המרצים בכירים
ד"ר ארז שיינר נציג המרצים
(אין נציג) נציג המדריכים והאסיסטנטים

 

משקיפים ללא זכות הצבעה

פרופ' יצחק מסתאי יו"ר ארגון הסגל האקדמי הבכיר
גב' ורד קופל יו"ר ארגון הסגל האקדמי הזוטר
  שני נציגי הסטודנטים
ד"ר רחל לוי-דרומר המזכיר האקדמי
גב' רונית אורי סגן הרקטור למינהל