הרכב ועדות הסנט

שלחו לחבר

ועדות מטעם הסנט לשנה"ל תשפ"א

לשכת הרקטור

כסלו תשפ"א (דצמבר 2020)

 

1. מליאת הסנט
2. הוועדה המרכזת

ועדות תכניות ומינויים:
3. ועדת תכניות ומינויים של הפקולטה למדעי היהדות
4. ועדת תכניות ומינויים של הפקולטה למדעי הרוח
5. ועדת תכניות ומינויים של הפקולטה למדעי החברה
6. ועדת תכניות ומינויים של הפקולטה למדעים מדויקים
7. ועדת תכניות ומינויים של הפקולטה להנדסה
8. ועדת תכניות ומינויים של הפקולטה למדעי החיים
9. ועדת תכניות ומינויים של הפקולטה למשפטים
10. ועדת תכניות ומינויים של הפקולטה לרפואה
11. ועדה ללימודים בין-תחומיים

12. ועדה להרכב ועדות
13. ועדה לאישורי שבתון וחופשה ללא תשלום
14. ועדת מינויים
15. ועדת ערעורים לוועדת המינויים
16. ועדה למסלול נלווה
17. ועדת הוראה
18. ועדת קבלה לתואר ראשון
19. ועדת הקבע האקדמית של ביה"ס ללימודים מתקדמים
20. ועדת סטטוס
21. ועדת מלגות ופרסים לתואר ראשון
22. ועדת משמעת לסטודנטים
23. ועדת ערעורים לוועדת משמעת לסטודנטים
24. ועדה לקידום מחקר בסיסי ויישומי
25. ועדת אתיקה
26. ועדת ספרייה
27. ועדה להוצאת ספרים
28. ועדה לאופיה של האוניברסיטה
29. מליאת בית הדין למשמעת לסגל אקדמי
30. הרכב ועדת הערעורים של בית הדין למשמעת לסגל אקדמי
31. ועדת הקבע האקדמית של מערך התכניות הייעודיות
32. ועדה לתערוכות
33. ועדת תקנונים
34. ועדה לעבודה נוספת
35. ועדת ערעורים לוועדה לעבודה נוספת

 

 

 

1. מליאת הסנט

חברים נבחרים: 60 פרופסורים מן המניין במשרה מלאה
חברים בתוקף תפקידם: רקטור האוניברסיטה
נשיא האוניברסיטה
סגן הרקטור
סגן נשיא למחקר
דקני הפקולטות
- פרופ' אמנון אלבק - יו"ר
- פרופ' אריה צבן
- פרופ' אריה רייך
- פרופ' שולמית מיכאלי
משתתפים בתוקף תפקידם: דקנית הסטודנטים
נציג הפרופסורים החברים
נציגת המרצים הבכירים
נציג המרצים
- פרופ' נירה משעל
- פרופ' יגאל לוין
- ד"ר מילנה מורגנשטרן
- ט.נ.
משקיפים: יו"ר ארגון הסגל הבכיר
יו"ר ארגון הסגל הזוטר
יו"ר אגודת הסטודנטים
- פרופ' יצחק מסתאי
- גב' ורד קופל
  סגנית הרקטור למינהל
המזכיר האקדמי
- גב' רונית אורי
- ד"ר רחל לוי-דרומר

 

2. הוועדה המרכזת

יו"ר: רקטור האוניברסיטה - פרופ' אמנון אלבק
חברים: נשיא האוניברסיטה
סגן הרקטור
דקן הפקולטה למדעי היהדות
דקן הפקולטה למדעי הרוח
דקן הפקולטה למדעי החברה
דקנית הפקולטה למדעים מדויקים
דקן הפקולטה להנדסה
דקן הפקולטה למדעי החיים
דקן הפקולטה למשפטים
דקן הפקולטה לרפואה
מדעי היהדות
מדעי היהדות
מדעי הרוח
מדעי הרוח
מדעי החברה
מדעי החברה
מדעים מדויקים
מדעים מדויקים
מדעי החיים
משפטים
הנדסה
- פרופ' אריה צבן
- פרופ' אריה רייך
- פרופ' ירון הראל
- פרופ' אליעזר שלוסברג
- פרופ' גיל אפשטיין
- פרופ' בלהה פישר
- פרופ' זאב זלבסקי
- פרופ' דורון גינזברג
- פרופ' אורן פרז
- פרופ' קרל סקורצקי
- פרופ' ג'ודי באומל-שוורץ
- פרופ' קימי קפלן
- פרופ' נועה אהרוני
- פרופ' רינה לפידוס
- פרופ' יוסף גליקסון
- פרופ' גיל דיזנדרוק
- פרופ' רון עדין
- פרופ' אפרת שמשוני
- פרופ' סיריל כהן
- פרופ' מיכל אלברשטיין
- פרופ' דרור פיקסלר
  סגנית הרקטור למינהל
המזכיר האקדמי
מרכזת הוועדה
- גב' רונית אורי
- ד"ר רחל לוי-דרומר
- גב' שרי גוטמן, לשכת הרקטור

 

ועדות תכניות ומינויים

3. ועדת תכניות ומינויים של הפקולטה למדעי היהדות

יו"ר: דקן הפקולטה למדעי היהדות - פרופ' ירון הראל
חברים: פרופ' דניאל אברמס, פרופ' ג'ודי באומל-שוורץ, ד"ר אלעד בן-דרור - ראש המחלקה ללימודי המזה"ת, פרופ' חנוך בן-פזי - ראש המחלקה למחשבת ישראל, פרופ' אהרן גימאני, פרופ' דוד הנשקה, פרופ' אהוד וייס, פרופ' בועז זיסו, פרופ' אליעזר טאובר, פרופ' רומן כצמן, פרופ' זהר לבנת, פרופ' אריק לווי, פרופ' יגאל לוין - ראש החוג הרב-תחומי ביהדות, פרופ' אהרן מאיר, פרופ' לייב מוסקוביץ, פרופ' דוד מלכיאל, פרופ' צבי מרק, פרופ' יוסף עופר, ד"ר אהרן עמית - ראש המחלקה לתלמוד, פרופ' זהר עמר, פרופ' אליהו עסיס, פרופ' שמואל פיינר, פרופ' עמנואל פרידהיים, פרופ' עמוס פריש, פרופ' דב בער קוטלרמן, פרופ' קימי קפלן - ראש המחלקה לתולדות ישראל ויהדות זמננו, פרופ' אייל רגב - ראש בית הספר ללימודי יסוד, פרופ' לילך רוזנברג - ראש המחלקה ללימודי א"י וארכיאולוגיה, פרופ' מיכאל ריז'יק - ראש המחלקה לשון עברית וללשונות שמיות, פרופ' מרים ריינר-ויינר - ראש המחלקה לאמנות יהודית, פרופ' שמואל רפאל, ד"ר רויטל רפאל-ויונטה - ראש המחלקה לספרות עם ישראל, פרופ' דב שוורץ, פרופ' דן שפירא, פרופ' עדיאל שרמר.
  ראש מינהל הפקולטה, מרכזת הוועדה - גב' מיה יונתי

 

4. ועדת תכניות ומינויים של הפקולטה למדעי הרוח

יו"ר: דקן הפקולטה למדעי הרוח - פרופ' אליעזר שלוסברג
חברים: ד"ר דורון אברהם - ראש המחלקה להיסטוריה כללית, פרופ' איתן אגמון, פרופ' סילביה אדלר, פרופ' נועה אהרוני, ד"ר מיכל בן-חורין - ראש המחלקה לספרות משווה, ד"ר ג'ני ברונשטיין - ראש המחלקה למדעי המידע, ד"ר דורית גוטספלד - ראש המחלקה לערבית, ד"ר קרן גולדפרד - ראשת היחידה לאנגלית שפה זרה, ד"ר דניאלה גורביץ, ד"ר יואל גרינברג - ראש המחלקה למוזיקה, ד"ר גבי גנון - ראש המחלקה לבלשנות וספרות אנגלית, פרופ' רחל ויסברוד, פרופ' נעם זהר, פרופ' גליה ינושבסקי - ראש המחלקה לתרבות צרפת, פרופ' רינה לפידוס, פרופ' גרי מול, פרופ' ליסה מוריס - ראש המחלקה ללימודים קלאסיים, פרופ' אלינור סאיג-חדד, פרופ' שרון ערמון-לוטם, פרופ' אברהם פאוסט, פרופ' וויליאם קולברנר, פרופ' אבי שגיא, פרופ' דב שוורץ - ראש המחלקה לפילוסופיה.
  ראש מינהל הפקולטה - גב' מיכל שמסיאן
מרכזת הוועדה - גב' ציפי אליצור

 

5. ועדת תכניות ומינויים של הפקולטה למדעי החברה

יו"ר: דקן הפקולטה למדעי החברה - פרופ' גיל אפשטיין
חברים:

פרופ' ליאת איילון, פרופ' גלית אילון - ראש המחלקה לסוציולוגיה ולאנתרופולוגיה, פרופ' נחמי באום - ראש בית הספר לעבודה סוציאלית, פרופ' נירית באומינגר-צביאלי, פרופ' אייל בהרד - ראש המחלקה לכלכלה, פרופ' אהוד בודנר - ראש החוג המשולב למדעי החברה, פרופ' אורלי בנימין, פרופ' אליס ברזיס, פרופ' סטיב ברנר, פרופ' רוני גבע - ראש המחלקה לפסיכולוגיה, פרופ' אברהם גולדשטיין, פרופ' רמי גינת - ראש המחלקה למדעי המדינה, פרופ' איוה גלבוע-שכטמן, פרופ' רועי גלברד - ראש ביה"ס למינהל עסקים, פרופ' יוסף גליקסון, פרופ' זהבית גרוס, פרופ' גיל דיזנדרוק, פרופ' רחל דקל, פרופ' סופי וולש, פרופ' אברהם וייס, פרופ' אהרון ולר, פרופ' אליהו וקיל, פרופ' אילנית חסון-אוחיון, פרופ' אורית טאובמן בן-ארי, פרופ' יעקב יבלון - ראש בית הספר לחינוך, פרופ' אשר כהן - ראש בית הספר לתקשורת, פרופ' יוסף כץ, פרופ' בני לאוטרבך, פרופ' מיכל לבידור, פרופ' דניאל לוי, פרופ' עופר ליברמן, פרופ' נירה משעל, פרופ' גלית נהרי - ראש המחלקה לקרימינולוגיה, פרופ' משה ספירו-הלוי, פרופ' מרים פאוסט - פרו-רקטור, פרופ' יונתן פאקס, פרופ' טוביה פרי, פרופ' הלל פריש, פרופ' אפרים קארש, פרופ' קונסטנטין קוגן - ראש המחלקה לניהול, פרופ' ליאת קוליק, פרופ' עופרה קורת, פרופ' רונית קרק-כץ, פרופ' יונתן רבינוביץ, פרופ' טובה רוזנבלום, פרופ' נתי רונאל, ד"ר אורית רותם - ראש המחלקה לגיאוגרפיה וסביבה, פרופ' לריסה רמניק, פרופ' אשכול רפאלי, פרופ' דוד שוורץ, פרופ' רחל שיף, פרופ' חן שכטר, פרופ' עמית שרירא.

  ראש מינהל הפקולטה, מרכז הוועדה - מר שמואל עמרני

 

6. ועדת תכניות ומינויים של הפקולטה למדעים מדויקים

יו"ר: דקנית הפקולטה למדעים מדויקים - פרופ' בלהה פישר
חברים: פרופ' יהונתן אומן, פרופ' עמיהוד אמיר, פרופ' אלי ברקאי, פרופ' ריצ'רד ברקוביץ', פרופ' עידו דגן, פרופ' עוזי וישנה, פרופ' דוד זיתון, פרופ' חיים טייטלבאום, פרופ' ראובן כהן, פרופ' מיכאל כץ, פרופ' יורם לוזון - ראש המחלקה למתמטיקה, פרופ' משה לוינשטיין, פרופ' ג'אן פול ללוש, פרופ' אנדרי לרנר, פרופ' דן-תומס מאיור, פרופ' יצחק מסתאי, פרופ' סטוארט מרגוליס, פרופ' בוריס סולומיאק, פרופ' חנוך סנדרוביץ' - ראש המחלקה לכימיה, פרופ' רון עדין, פרופ' אלי פורת, פרופ' דורון פלד, פרופ' בנימין פנקס, פרופ' אביעד פרידמן, פרופ' בועז צבאן, פרופ' בוריס קוניאבסקי, פרופ' ליאור קליין - ראש המחלקה לפיזיקה, פרופ' שמואל קליין, פרופ' גל קמינקא - ראש המחלקה למדעי המחשב, פרופ' עדו קנטר, פרופ' דוד קסלר, פרופ' שרית קראוס, פרופ' ליעם רודיטי, פרופ' יובל רויכמן, פרופ' אנדריי רזניקוב, פרופ' אסף רינות, פרופ' אפרת שמשוני, פרופ' נדב שנרב.
  ראש מינהל הפקולטה, מרכז הוועדה - מר ישראל ברגר

 

7. ועדת תכניות ומינויים של הפקולטה להנדסה

יו"ר: דקן הפקולטה להנדסה - פרופ' זאב זלבסקי
חברים: פרופ' שרגא ברוס, פרופ' יעקב גולדברגר, פרופ' שרון גנות, פרופ' כרמית חזאי, ד"ר יצחק כהן, פרופ' אמיר לשם, פרופ' דורון נווה, פרופ' רחלה פופובצר, פרופ' דרור פיקסלר, פרופ' אלכס פיש, פרופ' אבינועם צדוק, פרופ' אסנת קרן, פרופ' דרור רביץ, פרופ' אורית שפי.
  ראש מינהל הפקולטה - גב' דינה ימיני
מרכזות הוועדה - גב' רעות ברייטברט וגב' סיון רופה

 

8. ועדת תכניות ומינויים של הפקולטה למדעי החיים

יו"ר: דקן הפקולטה למדעי החיים - פרופ' דורון גינזברג
חברים: פרופ' רון אונגר, פרופ' ירדן אופטובסקי, פרופ' ליאור אפלבום, פרופ' אהוד בנין, פרופ' חיה ברודי, פרופ' מירה ברדה-סעד, פרופ' רון גולדשטיין, פרופ' גל ידיד, פרופ' חיים כהן, פרופ' סיריל כהן, פרופ' ארז לבנון, פרופ' אורן לוי, פרופ' שולמית מיכאלי - סגן הנשיא למחקר, פרופ' רמית מר, פרופ' אורי פולת, פרופ' מעוז פיין, פרופ' רפאל פרל-טרבס, פרופ' אלון קורנגרין, פרופ' ירון שב-טל, פרופ' רקפת שורץ, פרופ' רונית שריד - דקנית בית הספר ללימודים מתקדמים.
  ראש מינהל הפקולטה - מר ערן גלעדי
מרכזת הוועדה - גב' עופרה ישראלי

 

9. ועדת תכניות ומינויים של הפקולטה למשפטים

יו"ר: דקן הפקולטה למשפטים - פרופ' אורן פרז
חברים: פרופ' עדי אייל, פרופ' מיכל אלברשטין, פרופ' אריאל בנדור, פרופ' אברהם בל, פרופ' יצחק ברנד, פרופ' צילי דגן, פרופ' דוד האן, פרופ' רות הלפרין-קדרי, ד"ר יעקב חבה, פרופ' יאיר לורברבוים, פרופ' שחר ליפשיץ, פרופ' גדעון ספיר, פרופ' יעקב נוסים, פרופ' יובל פלדמן, פרופ' עמיחי רדזינר, פרופ' אריה רייך - סגן הרקטור, פרופ' ידידיה שטרן, פרופ' בנימין שמואלי.
  ראש מינהל הפקולטה, מרכזת הוועדה - עו"ד מרב גבעון

 

10. ועדת תכניות ומינויים של הפקולטה לרפואה

יו"ר: דקן הפקולטה לרפואה - פרופ' קרל סקורצקי
חברים:

פרופ' עופר אמיר - משנה לדקן להתמחות ולימודי המשך
פרופ' דניאל גליקמן - סגן דקן ללימודים הקדם-קליניים
פרופ' ג'וני יונס - סגן דקן ללימודים הקליניים
ד"ר לילך מלצקי - סגנית דקן להוראת רפואת קהילה
פרופ' ז'אן סוסטיאל - משנה לדקן לקידום אקדמי
פרופ' חיים פוטרמן - משנה לדקן למחקר
פרופ' ציפורה פליק-זכאי - סגן דקן למחקר רפואי
פרופ' אריק שינוול - משנה לדקן לחינוך רפואי
פרופ' עמרי קורן - יו"ר הוועדה לתארים מתקדמים

  ראש מינהל הפקולטה, מרכז הוועדה - מר נועם דוד רשלבך

 

11. ועדה ללימודים בין-תחומיים

יו"ר: יו"ר הוועדה - פרופ' גיל דיזנדרוק
חברים: פרופ' מיכל בן-שחר - ראשת התכנית למדעי המוח לתואר ראשון, פרופ' משה בר, פרופ' יזהר בר-גד, פרופ' דניאלה דוויק - ראשת התכנית ללימודי פרשנות ותרבות, פרופ' אורן הרמן - ראש התכנית למדע טכנולוגיה וחברה, פרופ' ארי זיבוטופסקי, פרופ' רוני מירון, פרופ' חמוטל סלובין, פרופ' נח עפרון, פרופ' גל צ'צ'יק, פרופ' אלון קורנגרין - ראש המרכז לחקר המוח, פרופ' אד שטרן, פרופ' אפרים תבורי - ראש התכנית לניהול ויישוב סכסוכים ומו"מ, פרופ' רבקה תובל-משיח - ראש התכנית ללימודים מגדר.
  סגנית ראש היחידה ללימודים בין-תחומיים, מרכזת הוועדה - גב' שירה נתיב

 

12. ועדה להרכב ועדות

יו"ר: רקטור האוניברסיטה - פרופ' אמנון אלבק
חברים: סגן הרקטור
דקן הפקולטה למדעי היהדות
דקן הפקולטה למדעי הרוח
דקן הפקולטה למדעי החברה
דקנית הפקולטה למדעים מדויקים
דקן הפקולטה להנדסה
דקן הפקולטה למדעי החיים
דקן הפקולטה למשפטים
דקן הפקולטה לרפואה
ראש היחידה ללימודים בין-תחומיים
- פרופ' אריה רייך
- פרופ' ירון הראל
- פרופ' אליעזר שלוסברג
- פרופ' גיל אפשטיין
- פרופ' בלהה פישר
- פרופ' זאב זלבסקי
- פרופ' דורון גינזברג
- פרופ' אורן פרז
- פרופ' קרל סקורצקי
- פרופ' גיל דיזנדרוק
  סגנית הרקטור למינהל, מרכזת הוועדה - גב' רונית אורי

 

13. ועדה לאישורי שבתון וחופשה ללא תשלום

יו"ר: רקטור האוניברסיטה - פרופ' אמנון אלבק
חברים: סגן הרקטור
דקן הפקולטה למדעי היהדות
דקן הפקולטה למדעי הרוח
דקן הפקולטה למדעי החברה
דקנית הפקולטה למדעים מדויקים
דקן הפקולטה להנדסה
דקן הפקולטה למדעי החיים
דקן הפקולטה למשפטים
דקן הפקולטה לרפואה
ראש היחידה ללימודים בין-תחומיים
- פרופ' אריה רייך
- פרופ' ירון הראל
- פרופ' אליעזר שלוסברג
- פרופ' גיל אפשטיין
- פרופ' בלהה פישר
- פרופ' זאב זלבסקי
- פרופ' דורון גינזברג
- פרופ' אורן פרז
- פרופ' קרל סקורצקי
- פרופ' גיל דיזנדרוק
  סגנית הרקטור למינהל, מרכזת הוועדה - גב' רונית אורי

 

14. ועדת מינויים

יו"ר: רקטור האוניברסיטה - פרופ' אמנון אלבק
חברים: הפקולטה למדעי היהדות
הפקולטה למדעי היהדות
מ"מ הפקולטות למדעי היהדות
מ"מ הפקולטה למדעי היהדות
הפקולטה למדעי הרוח
מ"מ הפקולטה למדעי הרוח
הפקולטה למדעי החברה
הפקולטה למדעי החברה
מ"מ הפקולטה למדעי החברה
מ"מ הפקולטה למדעי החברה
הפקולטה למדעים מדויקים
הפקולטה למדעים מדויקים
מ"מ הפקולטה למדעים מדויקים
מ"מ הפקולטה למדעים מדויקים
הפקולטה למדעי החיים
מ"מ הפקולטה למדעי החיים
הפקולטה למשפטים
מ"מ הפקולטה למשפטים
הפקולטה להנדסה
מ"מ הפקולטה להנדסה
הפקולטה לרפואה
מ"מ הפקולטה לרפואה
בין-תחומי *
מ"מ בין-תחומי *
- פרופ' אליעזר טאובר
- פרופ' אליהו עסיס
- פרופ' בועז זיסו
- פרופ' דוד מלכיאל
- פרופ' ויליאם קולברנר
- פרופ' נועה אהרוני
- פרופ' נירית באומינגר-צביאל
- פרופ' מיכל לבידור
- פרופ' יוסף גליקסון
- פרופ' אורית טאובמן בן-ארי
- פרופ' ראובן כהן
- פרופ' אביעד פרידמן
- פרופ' יהונתן אומן
- פרופ' ליעם רודיטי
- פרופ' רקפת שוורץ
- פרופ' חיים כהן
- פרופ' מיכל אלברשטיין
- פרופ' עמיחי רדזינר
- פרופ' אלכס פיש
- פרופ' ענליה סומך-ברוך
- פרופ' אמנון הראל
- פרופ' חיים פוטרמן
- פרופ' רוני מירון
- פרופ' יזהר בר-גד
  סגנית הרקטור למינהל
מרכזת הוועדה
- גב' רונית אורי
- גב' ריקי כהן, לשכת הרקטור
* נציגים לדיון רק בתיקים של הבין-תחומי

 

15. ועדת ערעורים לוועדת המינויים

יו"ר: רקטור האוניברסיטה - פרופ' אמנון אלבק
חברים: הפקולטה למדעי היהדות
מ"מ הפקולטה למדעי היהדות
הפקולטה למדעי הרוח
מ"מ הפקולטה למדעי הרוח
הפקולטה למדעי החברה
מ"מ הפקולטה למדעי החברה
חבר נוסף, הפקולטה למדעי החברה
מ"מ נוסף, הפקולטה למדעי החברה
הפקולטה למדעים מדויקים
מ"מ הפקולטה למדעים מדויקים
הפקולטה למדעי החיים
מ"מ הפקולטה למדעי החיים
הפקולטה למשפטים
מ"מ הפקולטה למשפטים
הפקולטה להנדסה
מ"מ הפקולטה להנדסה
הפקולטה לרפואה
מ"מ הפקולטה לרפואה
- פרופ' שמואל רפאל
- פרופ' אהרון גיאמני
- פרופ' רינה לפידוס
- פרופ' שרון ערמון-לוטם
- פרופ' יוסף כץ
- פרופ' אבי גולדשטיין
- פרופ' עמית שרירא
- פרופ' יונתן רבינוביץ
- פרופ' דוד קסלר
- פרופ' אנדריי רזניקוב
- פרופ' רון אונגר
- פרופ' רונית שריד
- פרופ' שחר ליפשיץ
- פרופ' יאיר לורברבוים
- פרופ' יוסף שור
- פרופ' אופיר וובר
- פרופ' עומרי קורן
- פרופ' ציפורה פאליק-זכאי
  סגנית הרקטור למינהל - גב' רונית אורי


16. ועדה למסלול נלווה

יו"ר: פרופ' אהרון ולר - פסיכולוגיה
חברים:

פרופ' איתי און
פרופ' רון אונגר
פרופ' דוד האן
פרופ' אדם סילברשטיין
פרופ' אבן פלנברג
פרופ' מרצלה שולאק
פרופ' אורית שפי

- רפואה
- מדעי החיים
- משפטים
- לימודי המזרח התיכון
- בלשנות וספרות אנגלית
- בלשנות וספרות אנגלית
- הנדסה
  דקן הפקולטה הרלוונטי  

 

17. ועדת הוראה

יו"ר: רקטור האוניברסיטה - פרופ' אמנון אלבק
סיו"ר: סגן הרקטור - פרופ' אריה רייך
חברים:

ד"ר אורלי אבני
ד"ר רות בן ישר
פרופ' זהבית גרוס
פרופ' יובל דולב
פרופ' גליה ינושבסקי
פרופ' יהונתן יעקבס
פרופ' גור יערי
פרופ' רומן כצמן
ד"ר בני מוטרו
פרופ' רון עדין
ד"ר רונית עיר-שי
פרופ' אסף פאר
פרופ' יעל פרלמן
ד"ר יותם קפלן
ד"ר שי שטרן

- רפואה
- כלכלה
- חינוך
- פילוסופיה
- תרבות צרפת
- תנ"ך
- הנדסה
- ספרות עם ישראל
- מדעי החיים
- מתמטיקה
- לימודי מגדר
- פיזיקה
- ניהול
- משפטים
- משפטים
  המזכיר האקדמי
ראש לשכת סגן הרקטור, מרכזת הוועדה
- ד"ר רחל לוי-דרומר
- גב' יפעת חן

 

18. ועדת קבלה לתואר ראשון

יו"ר: סגן הרקטור - פרופ' אריה רייך
חברים: ראש המחלקה הרלוונטית  
  ראש מדור קבלת תלמידים, מרכזת הוועדה - גב' קציעה לוי

 

19. ועדת הקבע האקדמית של ביה"ס ללימודים מתקדמים

דקנית: פרופ' רונית שריד - משפטים
סגנית דקנית: פרופ' זהר לבנת - לשון עברית ולשונות שמיות
חברים: פרופ' אריה רייך - סגן הרקטור
  פרופ' דניאל אברמס
פרופ' איתי און
פרופ' עדי אייל
פרופ' ליאור אפלבום
פרופ' ג'ררדו ביק
פרופ' יעקב גולדברגר
פרופ' יובל הלר
פרופ' ארי זיבוטפסקי
פרופ' תמר יובן-גרשון
פרופ' יוסף כץ
פרופ' יוסף ליברזון
פרופ' שלומי מועלם
פרופ' רוני מירון-הכט
פרופ' אסתר עדי-יפה
פרופ' תומר עינת
פרופ' אסף פאר
פרופ' דב בער קוטלרמן
פרום' דוד קרסיק
פרופ' אשכול רפאלי
פרופ' אורנה ששון-לוי
פרופ' אפרים תבורי
- מחשבת ישראל
- רפואה
- משפטים
- מדעי החיים
- כימיה
- הנדסה
- כלכלה
- מדעי המוח
- מדעי החיים
- גיאוגרפיה וסביבה
- היסטוריה כללית
- ספרות משווה
- פרשנות ותרבות
- חינוך
- קרימינולוגיה
- פיזיקה
- ספרות עם ישראל
- רפואה
- פסיכולוגיה
- סוציולוגיה ואנתרופולוגיה
- יישוב סכסוכים ומו"מ
  המזכיר האקדמי - ד"ר רחל לוי-דרומר

 

20. ועדת סטטוס

יו"ר: פרופ' אריה רייך - סגן הרקטור
חברים: ראש המחלקה הרלוונטית  
  ראש מדור סטטוס, מרכזת הוועדה - גב' דורית תנעמי

 

21. ועדת מלגות ופרסים לתואר ראשון

יו"ר: פרופ' נירה משעל - דקנית הסטודנטים
חברים: ד"ר גבריאלה גייר
ד"ר מעיין ז'יטומירסקי-גפת
פרופ' דוד זיתון
ד"ר יעקב חבה
פרופ' אילנית חסון-אוחיון
ד"ר ורד טוהר
פרופ' ניר לב
פרופ' חמוטל סלובין
ד"ר נעמי פרידמן-סוקולר
פרופ' רפאל פרל-טרבס
ד"ר תומר קליסקי
פרופ' יעל שמש
- כלכלה
- מדעי המידע
- כימיה
- משפטים
- פסיכולוגיה
- ספרות עם ישראל
- מתמטיקה
- מרכז המוח
- כלכלה
- מדעי החיים
- הנדסה
- תנ"ך
  המזכיר האקדמי - ד"ר רחל לוי-דרומר
  ראש מינהל הסטודנטים - גב' אילנית בטיט
  ראש מדור מלגות ופרסים, מרכזת הוועדה - ד"ר אורלי פרל

 

22. ועדת משמעת לסטודנטים

יו"ר: פרופ' מירה ברדה-סעד - מדעי החיים
סיו"ר: פרופ' גיל אריאל - מתמטיקה
חברים: ד"ר רונית אילוז
ד"ר זיו בורר
פרופ' טובי ביברינג
ד"ר שי בל
ד"ר עופר ברגמן
ד"ר ענת הרבסט-דבי
פרופ' ג'פרי וולף
פרופ' רון וידס
ד"ר מנחם עבודי
ד"ר מוטי פרידמן
ד"ר שירי רגב-מסלם
פרופ' שרון רוטשטיין
פרופ' אורי רסובסקי
פרופ' יוסף שור
ד"ר משה שושן
פרופ' אד שטרן
- רפואה
- משפטים
- תרבות צרפת
- רפואה
- מדעי המידע
- לימודי מגדר
- תלמוד
- מדעי החיים
- מינהל עסקים
- הנדסה
- משפטים
- כימיה
- פסיכולוגיה
- הנדסה
- ספרות עם ישראל
- מדעי המוח
  דקנית הסטודנטים
ר' לשכת המזכיר האקדמי, מרכזת הוועדה
- פרופ' נירה משעל
- גב' ליאת ברוק-גונן
משקיף: נציג הסטודנטים  

 

23. ועדת ערעורים לוועדת משמעת לסטודנטים

יו"ר: פרופ' אהוד ויס - לימודי ארץ ישראל וארכיאולוגיה
סיו"ר: פרופ' גלית שוחט-אופיר - מדעי החיים
חברים: ד"ר פיני איפרגן
ד"ר ענר גוברין
פרופ' אריה וייס
פרופ' דן מאיור
פרופ' יגאל מילכטייך
ד"ר אברהם סמסון
פרופ' גדעון ספיר
- פילוסופיה
- פרשנות ותרבות
- הנדסה
- כימיה
- כלכלה
- רפואה
- משפטים
  נציג הסטודנטים
ר' לשכת המזכיר האקדמי, מרכזת הוועדה

- גב' ליאת ברוק-גונן

 

24. ועדה לקידום מחקר בסיסי ויישומי

יו"ר: רקטור האוניברסיטה - פרופ' אמנון אלבק
סיו"ר: סגן נשיא למחקר - פרופ' שולמית מיכאלי
חברים: נשיא האוניברסיטה
פרו-רקטור
סגן הרקטור
דקן הפקולטה למדעי היהדות
דקן הפקולטה למדעי הרוח
דקן הפקולטה למדעי החברה
דקנית הפקולטה למדעים מדויקים
דקן הפקולטה להנדסה
דקן הפקולטה למדעי החיים
דקן הפקולטה למשפטים
דקן הפקולטה לרפואה
ראש היחידה ללימודים בין-תחומיים
- פרופ' אריה צבן
- פרופ' מרים פאוסט
- פרופ' אריה רייך
- פרופ' ירון הראל
- פרופ' אליעזר שלוסברג
- פרופ' גיל אפשטיין
- פרופ' בלהה פישר
- פרופ' זאב זלבסקי
- פרופ' דורון גינזברג
- פרופ' אורן פרז
- פרופ' קרל סקורצקי
- פרופ' גיל דיזנדרוק
  מנהל רשות המחקר
סגנית הרקטור למינהל
המזכיר האקדמי
- ד"ר יוסי קאליפא
- גב' רונית אורי
- ד"ר רחל לוי-דרומר
  ר' לשכת סגן נשיא למחקר, מרכזת הוועדה - גב' חן פיארמן

 

25. ועדת אתיקה

יו"ר: פרופ' ציפורה פליק-זכאי - רפואה
חברים: * פרופ' יהונתן אומן
ד"ר מרים בנטואיץ
פרופ' יוסף גליקסון
ד"ר אילת דסה
ד"ר רווה הרוש
פרופ' חיים כהן
ד"ר רועי סלומון
ד"ר מנחם יערי
פרופ' אריאל בנדור
פרופ' יונתן רבינוביץ'
ד"ר דוד רייר
ד"ר אפרת רם טיקטין
פרופ' עמית שרירא
פרופ' מיכל לבידור
- מדעי המחשב
- רפואה
- קרימינולוגיה
- מוזיקה
- מינהל עסקים
- מדעי החיים
- מרכז המוח
- חינוך
- משפטים
- עבודה סוציאלית
- סוציולוגיה ואנתרופולוגיה
- פילוסופיה
- משולב מדעי החברה
- פסיכולוגיה
  רב הקמפוס
בודק חוץ (האוניברסיטה העברית)
רשות המחקר, מרכז הוועדה
- הרב שלמה שפר
- פרופ' דוד הד
- מר אלון נוסבאום
* בתוקף תפקידם כיושבי ראש ועדות האתיקה הפקולטטיביות/המחלקתיות

 

26. ועדת ספרייה

יו"ר: פרופ' נועה אהרוני - מדעי המידע
סיו"ר: פרופ' יגאל לוין - תולדות ישראל ויהדות זמננו
חברים: ד"ר איתי בר-סימן-טוב
פרופ' רועי גלברד
פרופ' רן ויידס
פרופ' גור יערי
ד"ר רון פירן
ד"ר גילה פריבור
ד"ר מיכאל שיין
- משפטים
- מינהל עסקים
- מדעי החיים
- הנדסה
- רפואה
- מדעי המידע
- מתמטיקה
  מנהלת מערך הספריות והמידע
נציג הספריות
המזכיר האקדמי
- ד"ר אולגה גולדין
- מר דוד בן-נעים
- ד"ר רחל לוי-דרומר

 

27. ועדה להוצאת ספרים

יו"ר: פרופ' לייב מוסקוביץ' - תלמוד ותושב"ע
חברים:

פרופ' אליס ברזיס
פרופ' יונתן גרוסמן
פרופ' רומן כצמן
פרופ' יאיר לורברבוים
פרופ' שלומי מועלם
פרופ' זהר עמר
פרופ' נח עפרון
פרופ' שמואל פיינר
פרופ' נחשון פרז
פרופ' טוביה פרי
פרופ' הלל פריש

- כלכלה
- תנ"ך
- ספרות עם ישראל
- משפטים
- ספרות משווה
- לימודי א"י וארכיאולוגיה
- מדע, טכנולוגיה וחברה
- תולדות ישראל ויהדות זמננו
- מדעי המדינה
- פסיכולוגיה
- מדעי המדינה
  מנהל בית ההוצאה לאור, מרכז הוועדה - ד"ר אלכס טל

 

28. ועדה לאופיה של האוניברסיטה

יו"ר: פרופ' אדם פרזיגר - תולדות ישראל ויהדות זמננו
חברים: פרופ' איתי און
ד"ר טובה גנזל
פרופ' דניאלה דוויק
פרופ' רות הלפרין-קדרי
פרופ' ניסים ליאון
ד"ר דורית למברגר
פרופ' אסתר עדי-יפה
פרופ' רון עדין
פרופ' רפאל פרל-טרבס
פרופ' דוד קסלר
ד"ר רבקה שמש-ריסקין
- רפואה
- רב-תחומי במדעי היהדות
- לימודים קלאסיים
- משפטים
- סוציולוגיה ואנתרופולוגיה
- פרשנות ותרבות
- חינוך
- מתמטיקה
- מדעי החיים
- פיזיקה
- לשון עברית ולשונות שמיות
  דקנית הסטודנטים
רב הקמפוס
המזכיר האקדמי

- פרופ' נירה משעל
- הרב שלמה שפר
- ד"ר רחל לוי-דרומר - מרכזת הוועדה

 

29. מליאת בית הדין למשמעת לסגל אקדמי

אב בית דין: פרופ' שחר ליפשיץ - משפטים
סיו"ר: פרופ' עמיהוד אמיר - מדעי המחשב
פרופ' מן המניין:

מ"מ:
פרופ' דניאל לוי
פרופ' משה בר
פרופ' אהרון גימאני
פרופ' אלי ברקאי
- כלכלה
- מרכז המוח
- תולדות ישראל ויהדות זמננו
- פיזיקה
פרופ' חבר:

מ"מ:
פרופ' שי בן-ארויה
פרופ' תמר וולף-מונזון
פרופ' יצחק ברנד
פרופ' יגאל מילכטייך
- מדעי החיים
- ספרות עם ישראל
- משפטים
- כלכלה
מרצה בכיר:
מ"מ:
ד"ר בנימין קצוף
ד"ר איריס בן-דוד
ד"ר שי שטרן
- תלמוד
- חינוך
- משפטים
מרצה:
מ"מ:
ד"ר גליה הירש
ד"ר יעקב יוסף
- תרגום וחקר התרגום
- ערבית
מדריך ד"ר/עמית הוראה:
מ"מ:
ד"ר אייל ברוך
ד"ר שרון שטרית ששון
- לימודי א"י וארכיאולוגיה
- ערבית
סגנית הרקטור למינהל: גב' רונית אורי - מרכזת מליאת ביה"ד למשמעת

 

30. הרכב ועדת הערעורים של בית הדין למשמעת לסגל אקדמי

חברי מליאת ביה"ד למשמעת בדרגת פרופ' מן המניין שלא ישבו בדין בערכאה הראשונה.

 

31. ועדת הקבע האקדמית של מערך התכניות הייעודיות

יו"ר: סגן הרקטור - פרופ' אריה רייך
חברים: ראש מערך התכניות הייעודיות
דקן הפקולטה למדעי החברה
דקן רלוונטי לתכניות הלימודים שייפתחו
- פרופ' ניסים ליאון
- פרופ' גיל אפשטיין
  המזכיר האקדמי, מרכזת הוועדה - ד"ר רחל לוי-דרומר

 

32. ועדה לתערוכות

יו"ר: פרופ' מרים ריינר-ויינר - אומנות יהודית
חברים: ד"ר נירה אלפרסון-אפיל
פרופ' אברהם אלקיים
פרופ' אייל יניב
ד"ר זוהר מאור
ד"ר אלישבע מכליס
- לימודי ארץ-ישראל וארכיאולוגיה
- מחשבת ישראל
- מינהל עסקים
- היסטוריה כללית
- לימודי המזרח התיכון
  יו"ר ועדת ספרייה
מנהלת מערך הספריות והמידע
הספרייה המרכזית, מרכזת הוועדה
נציגת יחסי ציבור, יועצת אירועים
- פרופ' נועה אהרוני
- ד"ר אולגה גולדין
- גב' תמר וקיל
- אורטל נחום-סיסטר

 

33. ועדת תקנונים

יו"ר: פרופ' ריצ'רד ברקוביץ' - פיזיקה
חברים: פרופ' אהרון גימאני
פרופ' זהר לבנת
פרופ' חיים פוטרמן
ט"נ
- תולדות ישראל ויהדות זמננו
- לשון עברית ולשונות שמיות
- רפואה
  המזכיר האקדמי, מרכזת הוועדה
סגנית הרקטור למינהל
- ד"ר רחל לוי-דרומר
- גב' רונית אורי

 

34. ועדה לעבודה נוספת

יו"ר: סגן הרקטור - פרופ' אריה רייך
חברים: דקן הפקולטה למדעי היהדות
דקן הפקולטה למדעי החברה
דקן הפקולטה להנדסה
דקן הפקולטה למשפטים
- פרופ' ירון הראל
- פרופ' גיל אפשטיין
- פרופ' זאב זלבסקי
- פרופ' אורן פרז

 

35. ועדת ערעורים לוועדה לעבודה נוספת

יו"ר: הרקטור - פרופ' אמנון אלבק
חברים: דקן הפקולטה למדעי הרוח
דקנית הפקולטה למדעים מדויקים
דקן הפקולטה למדעי החיים
דקן הפקולטה לרפואה
יו"ר הוועדה ללימודים בין-תחומיים
- פרופ' אליעזר שלוסברג
- פרופ' בלהה פישר
- פרופ' דורון גיזברג
- פרופ' קרל סקורצקי
- פרופ' גיל דיזנדרוק

 

תאריך עדכון אחרון : 29/12/2020